Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Światła zapalają się przy odryglowaniu drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Światła zapalają się przy odryglowaniu drzwi

    Damian-jg, jak ściągniesz uszczelkę kiedy drzwi są zamknięte?

  • #2
    [O2FL] Światła zapalają się przy odryglowaniu drzwi

    Widziałem kilka razy jak kolega na pilocie odryglowuje drzwi w Octavia 2 2008 to zapalają mu się mijania światła, u drugiego kolegi też to zauważyłem w passacie 2012. Oba auta mają czujniki deszczu z tego co zauważyłem. To samo dzieje się w Audi A5 ale z racji tego że to zbliżeniowy kluczyk wszytko dzieje się po pociągnięciu klamki, jak nacisnę odryglowanie przed pociągnięciem klamki to też zapalają się mijania i wszystkie podświetlenia nóg itd.

    Co to jest i jak włączyć w O2FL? Czy do tego trzeba mieć czujnik deszczu?

    Komentarz


    • #3
      coming home

      leaving home



      LH bez czujnika nie poleci
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        LUKI, troszeczke sie mylisz :roll:

        nie mam u siebie czujnika i nie mam przełącznika z pozycją auto a mam uruchomione i coming home i leaving home :diabelski_usmiech
        NajtFukinPatrol North-West

        UNIDEN 510 XL + ML145

        BYŁ ASZ
        PÓŹNIEJ BYŁ BKD
        BYŁA TEŻ CEGA
        A TERAZ JEST SUPERB CBBB
        MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

        Komentarz


        • #5
          WIELKIBONGO,

          CH też mam bez czujnika, ale jak masz LH?
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            A nie dało by się na sztywno? Każde odryglowanie drzwi włącza mijania do czasu zapalenia silnika lub zamknięcia drzwi kierowcy?

            Komentarz


            • #7
              LUKI, no mam uruchomione

              i mogę aktywować bądź deaktywować z poziomu maxi-dota
              NajtFukinPatrol North-West

              UNIDEN 510 XL + ML145

              BYŁ ASZ
              PÓŹNIEJ BYŁ BKD
              BYŁA TEŻ CEGA
              A TERAZ JEST SUPERB CBBB
              MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

              Komentarz


              • #8
                To jak to jest w końcu ? coming home i leaving home działa bez czujnika zmierzchu w O2FL ?.
                Gdzieś na forum czytałem ze czujnik musi być.

                Chyba w O2 jest moduł komfortu taki jak w Golfie V i działa bez czujnika.

                Komentarz


                • #9
                  CH bez czujnika działa tak, że w momencie wysiadania z auta migasz długimi i wtedy zapalają się światła na czas ustawiony na maxidot lub vcds-em. W sterowniku CE można ustawić, by zapalały się w momencie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki bądź otwarcie drzwi (ja korzystałem z tej drugiej opcji).
                  LH to bezsens, gdyż u mnie i u wielu innych działało tak, że trzeba było po odryglowaniu mignąć długimi i dopiero się LH zapalały, ale przecież wtedy było się już w aucie :roll:

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez obrus
                    CH bez czujnika działa tak, że w momencie wysiadania z auta migasz długimi i wtedy zapalają się światła na czas ustawiony na maxidot lub vcds-em. W sterowniku CE można ustawić, by zapalały się w momencie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki bądź otwarcie drzwi (ja korzystałem z tej drugiej opcji).
                    LH to bezsens, gdyż u mnie i u wielu innych działało tak, że trzeba było po odryglowaniu mignąć długimi i dopiero się LH zapalały, ale przecież wtedy było się już w aucie :roll:
                    A możesz podać dokładnie jak to w vcds ustawić ?

                    Komentarz


                    • #11
                      Bez czujnika deszczu może dało by się to włączyć żeby po odryglowaniu z pilota drzwi światła świeciły się do czasu przekręcenia kluczyka?

                      Jak to zrobić?

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                        LUKI, no mam uruchomione

                        i mogę aktywować bądź deaktywować z poziomu maxi-dota

                        magik, czyli po kliku na pilocie (obojętnie czy zamykasz, czy otwierasz) włącza się CH albo LH :?:


                        ja też mogę z maxidota włączać/wyłączać ale TYLKO CH

                        ale do tego, żeby CH zadziałał, to przed wyjściem muszę mignąć długimi...
                        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                        Komentarz


                        • #13
                          Zawsze można czujnik dokupić i wrzucić gdzieś pod siedzenie ale wtedy dzienne nie będą działać.

                          Komentarz


                          • #14
                            Jeśli w O2 jest taki sam Bord jak w MK5 to CH i LH można odpalić nawet na Bordzie 23-bajtowym.
                            Tak więc w Bajcie 0 trzeba zaznaczyć bit 5 (LH) i bit 7 (CH).

                            Mam to odpalone w Jettcie, przy czym nie pamiętam już czy dla LH czy CH muszę po prostu zostawić włączone światła.

                            Komentarz


                            • #15
                              Było już milion razy
                              Przed FL wystarczy zakodować
                              Po Fl trzeba mieć czujnik zmierzchu

                              Można zamknąć
                              Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez LUKI
                                magik, czyli po kliku na pilocie (obojętnie czy zamykasz, czy otwierasz) włącza się CH albo LH


                                ja też mogę z maxidota włączać/wyłączać ale TYLKO CH

                                ale do tego, żeby CH zadziałał, to przed wyjściem muszę mignąć długimi...
                                Zamieszczone przez andrzej111
                                Było już milion razy
                                Przed FL wystarczy zakodować
                                Po Fl trzeba mieć czujnik zmierzchu
                                LUKI, mam to poprostu zakodowane

                                przyjeżdżając do domu i nie wyłączając świateł działa mi CH

                                jak odryglowuje samochód z pilota włącza mi się LH

                                jeżeli mi nie wierzysz to jak się pośpieszysz to może uda Ci się to jeszcze zobaczyć
                                NajtFukinPatrol North-West

                                UNIDEN 510 XL + ML145

                                BYŁ ASZ
                                PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                BYŁA TEŻ CEGA
                                A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X